Yavuzyılmaz Hukuk Bürosu

Yavuzyılmaz Hukuk Bürosu

YAVUZYILMAZ HUKUK BÜROSU
Didim’de bulunan Yavuzyılmaz hukuk bürosu, yakın ilçe, il ve Büyükşehir merkezlerinde ortaklaşa çalıştığı  hukuk büroları ile ulusal ve uluslar arası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Büroda, ağırlıklı olarak, Banka ve Ticari Şirketler Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Medeni Hukuk ve Yabancılar Hukuku konularında verilen hukuki desteğin yanında ofis bünyesinde Aydın ilinde ilk ve tek olmak suretiyle marka ve endüstriyel tasarım vekilliği de yapılmaktadır.

Yavuzyılmaz Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’ de yapmış oldukları yatırımlarla ilgili kurumsal hukuki müşavirlik hizmeti de sunmaktadır. Avukatlık meslek kuralları çerçevesinde yürütülen bu faaliyetler dahilinde danışma toplantılarında dava aşamasına geçilmesi zorunlu hale gelmiş anlaşmazlıklarda davanın olası gidişatı hakkında bilgi verilmekte , talep halinde davanın gidişatında meydana gelen gelişmeler müvekkile yazılı ve sözlü olarak sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra büromuz, sunulan hizmetlerin kalitesini güvence altına almak amacı ile benimsenen, işbölümü halinde çalışma prensibi ile, danışman avukatlar ve sözleşmeli tercümanın yanısıra  sürekli personel dışında, işlerin yoğunluğu ve çeşitliliğine göre iş bazında sözleşmeli olarak personel çalıştırma usulünü de uygulamaktadır.

Büromuzda daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla Obiicra, YTS, Corpus mevzuat ve içtihat, Kazancı bilgi bankası gibi hukuk ve içtihat programlarından yararlanılmaktadır.

Ofis bünyesinde hizmet vermekte olan avukatlarımız ileri derecede İngilizce bilgisine sahip bulunmaktadırlar.

AVUKATLAR

Avukat Özgür YAVUZYILMAZ
Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup Aydın Barosuna bağlı olarak çalışmaktadır. Bursa, İzmir gibi büyük şehirlerde çeşitli hukuk bürolarında çalışmasının ardından Didim’de Yavuzyılmaz Hukuk Bürosunu kurmuştur. Ağırlıklı çalışma alanları ; İcra-İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Banka ve Sözleşmeler Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku ve Yabancılar Hukuku’dur. Bunun yanı sıra Marka ve Endüstriyel Tasarım Vekilliği de yapmaktadır.
Yabancı dil:İngilizce
E-mail: ozguryavuzyilmaz@yavuzyilmaz.av.tr

Avukat Gökçe YILMAZ
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup Aydın Barosuna bağlı olarak çalışmaktadır. Ağırlıklı çalışma alanları İcra-İflas Hukuku, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Bilişim ve Rekabet Hukuku’dur.
Yabancı dil:İngilizce
E-mail: gokceyilmaz@yavuzyilmaz.av.tr

Yavuzyılmaz Hukuk Bürosu
Address:Atatürk Bulvari Cumhuriyet İş Merkezi Kat:3 Daire:15-17 Didim/ Aydın/Turkey
Telephone : (00-90-256) 811 08 68
Faks: (00-90-256) 811 45 68

Uzmanı olduğu dava türleri, büro özel faaliyet ve avukatlık alanları:

Kamu Hukuku Kat mülkiyeti hukuku Kıymetli Evrak Hukuku Kira Hukuku Mal Rejimleri Hukuku davaları.

Yavuzyılmaz Hukuk Bürosu Hukuk bürosu
Bu sayfanın internet adresiBugün: 17-Aug-2022 01:11:06
Ulusalarası saat: 16-08-22 22:11:06
Eklenme Tarihi ve Günü : 14 Haziran 2018Perşembe

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.