Ölmez Hukuk Bürosu

Ölmez Hukuk Bürosu

ÖLMEZ HUKUK BÜROSU;

2005 yılında Konya merkezli olmak üzere Av.Serdar ÖLMEZ tarafından kurulmuş olup; bünyesinde 2 avukat, 1 stajer avukat, 4 icra takip elemanı ve 2 yardımcı personel ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin miras,taşınmaz,finansla ilgili sorunlarının yanısıra ticaret hukuku,sigorta hukuku, sözleşmeler hukuku, bankacılıkla ilgili faaliyetlerde danışmanlık yapan hukuk büromuz,dava sonuçlanıncaya kadar her türlü prosedürde hukuki destek sağlamaktadır.

Hukuk büromuz avukat ve yardımcı personel konusunda çalışan sayısını artırarak farklı konularda,değişik,yeni ve farklı fikirleri bir araya getirme ve meslektaşlarımız ile birlik ve beraberliği sağlamak noktasında hedefleri olup,ilkelerimizi ve misyonumuzu yerine getirebilmek adına KURUMSALLAŞMA hedefimiz nihai amacımızdır.

Email Adresi : serdar@olmez.av.tr
Cep Telefonu numarası: 0.532.3269016
Büro Telefonu : 0.332.3504818
Büro Adresi : Hastane cad.Tarla mah.Dr.Yusuf Ziya Paşa sk.Baykal İş mrk.K:3/7 SELÇUKLU/KONYA
Görevi : AVUKAT
Mezun Olduğu Okul : Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Av.Serdar Ölmez 1977 Konya doğumlu olup,ilkögretimini Ilgın Lisesinde tamamlamıştır.Selçuk Üniversitesi Hukuk Faültesinden mezun olduktan sonra avukatlık stajını yapmış ve akabinde 2005 yılında ÖLMEZ HUKUK BÜROSU’nu kurmuştur.Selçuk Üniversitesi’nde özel hukuk,halkla ilişikiler,sosyoloji bölümlerinde yüksek lisans eğitimi almış olup,halen Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Aynı zamanda Türk Patent Enstitüsüne bağlı olarak MARKA VEKİLLİĞİ yapan Av.Serdar ÖLMEZ büromuzun ticaret davaları ve hukuk müşavirliklerine bakmaktadır.Evli ve 1 çocuk bababsı olup,ingilizce bilmektedir.

Uzmanı olduğu dava türleri, büro özel faaliyet ve avukatlık alanları:

Tazminat Hukuku Ticaret Hukuku Tüketici Hukuku davaları.

Hukuk bürosu
Bu sayfanın internet adresi

Eklenme Tarihi ve Günü :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.