Avukat Berk Karayel

Avukat Berk Karayel

Avukat Berk Karayel
Karayel & Göçmen Avukatlık Bürosu

Ofis Telefonu : 0 212 296 73 63
Faks : –
Cep Telefonu numarası: 0 541 297 08 94
Mail adresi : berk.karayel@karayelgocmen.av.tr
Adres : Abide-i Hürriyet Caddesi, 149/8 Aslıhan İş Hanı, Şişli/İstanbul
Websitesi : www.karayelgocmen.av.tr

Faaliyet alanları:

  • Şirketler Hukuku
  • Fikri Mülkiyet Hukuku
  • Bilişim Hukuku
  • İş Hukuku
  • Aile Hukuku
  • Startup Hukuku

Karayel & Göçmen Avukatlık Bürosu olarak deneyimli kadromuz ile müvekkillerimize en verimli ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.
Günümüzde hukukun belirli alanlarında uzmanlaşmanın artık bir ihtiyaç olduğu düşüncesi ile özellikle uzmanlık alanlarımızda müvekkillerimize en doğru ve güncel bilgiyi vermenin avukatlık hizmeti bakımından en doğru ve etik yol olduğuna inanıyor ve bunu ofisimizin prensiplerinden biri olarak kabul ediyoruz.
Müvekkillerimize karşı göstermiş olduğumuz ilkeli tutumumuz, bugüne dek müvekkillerimiz ile avukatlık ilişkisinin yanı sıra güven ilişkisi de oluşturmamızı sağlamış ve bu tutum köklü ortaklıkları ve güvene dayalı işbirliklerini de beraberinde getirmiştir.
Karayel & Göçmen Avukatlık Bürosu olarak öncelikli hedefimiz gerek avukatlık hizmetlerinde gerek ise danışmanlık hizmetlerinde müvekkillerimize en doğru hukuki stratejiyi sağlamaktır. Bu anlamda çeşitli sektörlerden gerçek ve tüzel kişilere hizmet veren ofisimiz, doğru stratejiyi oluştururken işi yalnızca hukuki boyutunu ile incelemek yerine, ilgili sektörün gerektirdiği bilgiyi sağlamak adına ayrıntılı araştırmalar yapar ve bu araştırmaların sonuçlarını da dikkate alır. Dolayısıyla müvekkillerimiz için oluşturduğumuz tüm hukuki stratejiler her müvekkilimiz için ayrı ayrı ve müvekkillerimizin ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak hazırlanır.
Uzun yıllar köklü ve uluslararası hukuk bürolarında çalışmak suretiyle dünyanın önde gelen pek çok şirketinin temsilciğini yapan ve bu anlamda hem Anglo – Sakson hem de Kıta Avrupa hukuku bakımından bilgi ve deneyim sahibi olan ekibimiz ihtiyaç doğrultusunda İngilizce ve İspanyolca dillerinde de gerekli hukuki hizmeti sağlayabilecek niteliktedir.

Uzmanı olduğu dava türleri, büro özel faaliyet ve avukatlık alanları:

Deniz Ticaret Hukuku Devletler Hukuku Eşya Hukuku Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku Gayrimenkul Hukuku Icra Hukuku Idare Hukuku Idari Yargılama Hukuku Iflas Hukuku Ihale Hukuku Imar Hukuku Internet Hukuku Islam Hukuku Iş Hukuku davaları.

Avukat Berk Karayel Hukuk bürosu
Bu sayfanın internet adresiBugün: 24-Jan-2021 17:43:57
Ulusalarası saat: 24-01-21 14:43:57
Eklenme Tarihi ve Günü : Pazar

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.