Avukat Doğan İpek

Avukat DOĞAN İPEK
DGN HUKUK BÜROSU

Adres : SELAHATTİN YAZICIOĞLU CADDESİ KARAKOÇ PLAZA KAT:1 NO:2 YENİŞEHİR / DİYARBAKIR
Telefon numarası : 0553 301 42 86
Faks no : –
Cep Telefonu numarası: 0553 301 42 86
Email adresi : dogannipek@gmail.com
Web Adresi : –
DGN Hukuk Bürosu
Diyarbakır’da Faaliyet Gösteren DGN Hukuk Bürosu, Hukuki Tecrübesi Ve Başarılarıyla Uzun Yıllardan Beri Diyarbakır Ve Çevre İllerde Çalışmalarına Devam Etmektedir. Avukatlarımız Hukuki Tecrübelerini Ve Çözüm Bulma Yeteneklerini Birleştirerek Daha Çok Çalışmanın Hukuk Büromuzu Ve Müvekkillerimizi Daha Da İleriye Götüreceğinin Bilincindedirler. Diyarbakır Barosuna Kayıtlı Avukat Doğan İpek Tarafından Kurulan DGN Hukuk Bürosu Avukatları, Müvekkillerle Birebir Görüşerek Tecrübeleri İle En Etkin Çözüm Yollarını Bulurlar.
Hukuk Büromuzda Çalışan Avukatlar, Müvekkillerimizin Hukuki İşlerine, Hızlı Ve Etkili Sonuç Verecek Çözüm Önerileri Sunmak İçin Bütün Deneyimlerini Kullanırlar. Hukuk Büromuz, Birlikte Çalıştığı Diğer İllerdeki Hukuk Büroları Vasıtasıyla, Müvekkillerin Türkiye’nin Her Tarafındaki Avukat İhtiyacına Cevap Verebilmektedir. Avukatlarımız; Başta Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, İcra Avukatı, İnşaat Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Kentsel Dönüşüm Avukatı, Kira Hukuku Avukatı, Sigorta Marka Avukatı, Miras Avukatı, Patent Avukatı, Sağlık Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Tüketici Hakları Avukatı Olmak Üzere Müvekkillerimizi Temsil Etmektedir.

Uzmanı olduğu dava türleri, büro özel faaliyet ve avukatlık alanları:

Kamu Hukuku Kat mülkiyeti hukuku Kıymetli Evrak Hukuku Kira Hukuku Mal Rejimleri Hukuku davaları.

Avukat Banu İpek Çaylan

Avukat Banu İpek Çaylan
Adres : Köklü İşhanı 14/21 Ulus Ankara
Telefon numarası : 0.312.3090030 Faks no : 0.312.3090034
Email adresi : ipekcaylan@yahoo

Uzmanı olduğu dava türleri, büro özel faaliyet ve avukatlık alanları:

Tıp ve Sağlık Hukuku Sermaye Piyasası Hukuku Sigorta Hukuku Sosyal Güvenlik Hukuku Spor Hukuku Şirketler Hukuku davaları.