Akbulut Avukatlık Bürosu

Akbulut Avukatlık Bürosu

Akbulut Avukatlık Bürosu:

Telefon numarası :03124331986
Fax:03124321841
E-mail:hukuk@akbulut.av.tr
web:http://www.akbulut.av.tr
Adres:Ataç 1 Sokak 3/7 Kızılay-Çankaya/ANKARA

 

Hakkımızda

Avukatlık büromuz 2006 yılında Av. Perihan AKBULUT ve Av. Serdar AKBULUT tarafından kurulmuştur.

Ankara’da faaliyet gösteren büromuz müvekkil kişi ve şirketlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için güncel yargı kararları, doktrin ve mevzuatı takip ederek, doğru ve adil çözüm yolları sunmaktadır.

Büyümeyi hedef alan yapısı ve çalışkanlığı ile Akbulut Avukatlık Bürosu, en hızlı ve en pratik çözüm yollarını birlikte paylaşmak için her zaman yanınızdadır.

KADROMUZ:

Av. Perihan AKBULUT:

İzmir Şemikler Anadolu Lisesi mezunu olan Av. Perihan AKBULUT, 2000 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2004 yılında bitirerek Avukatlık Stajına başlamıştır. Staj dönemi ardından 2006 yılında Av. Serdar AKBULUT ile beraber AKBULUT Avukatlık Bürosunu kurmuştur. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İş Hukuku Anabilim Dalında master yapmakta olan Perihan AKBULUT aynı zamanda İş Hukuk ve Tazminat Hukuku bilirkişiliği de yapmaktadır. Marka Vekilliği de bulunan AKBULUT; evli ve 1 çocuk annesidir.

Av. Perihan AKBULUT;  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve Medeni Hukuk alanlarında çalışmalar yapmakta olup AKBULUT Avukatlık Bürosu bünyesinde bu alanlardan sorumludur.

 

Av. Serdar AKBULUT:

Ankara Ayrancı Anadolu Lisesi mezunu olan Av. Serdar AKBULUT, 2000 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2004 yılında bitirerek Avukatlık Stajına başlamıştır. Staj dönemi ardından 2006 yılında Av. Perihan AKBULUT ile beraber AKBULUT Avukatlık Bürosunu kurmuştur. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Vergi Hukuku Anabilim Dalında master yapmakta olan Serdar AKBULUT aynı zamanda Vergi Hukuku ve Fikri ve Sınai Haklar Hukuku bilirkişiliği de yapmaktadır. Patent Vekilliği de bulunan AKBULUT;halen MAN Financial Services Tüketici Fin. AŞ’ninde Hukuk Müşavirliği görevini yürütmektedir. Av. Serdar AKBULUT evli ve 1 çocuk babasıdır.

Av. Serdar AKBULUT; Vergi Hukuku, Kamu Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışmalar yapmakta olup AKBULUT Avukatlık Bürosu bünyesinde bu alanlardan sorumludur.

 

Av. Çiğdem ERMAN:

Yükseliş Koleji mezunu olan Av. Çiğdem ERMAN Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ÇEKO bölümünü bitirmesinin ardından 2001 yılında girdiği Kırıkkale Hukuk Fakültesinden 2005 yılında mezun olmuştur. İş ve sosysl güvenlik konularında çalışan Av. Çiğdem ERMAN 2009 yılında AKBULUT Avukatlık Bürosu bünyesine dahil olmuştur.

Av. Çiğdem ERMAN; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında çalışmalar yapmakta olup AKBULUT Avukatlık Bürosu bünyesinde bu alanlardan sorumludur.

 

Av. Kazım KASA:

2008 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Kazım KASA; AKBULUT Avukatlık Bürosu bünyesinde geçirdiği başarılı staj eğitiminin ardından Akbulut Avukatlık Bürosu kadrolu avukatları arasına katılmıştır. 

Av. Kazım KASA; Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında çalışmalar yapmakta olup AKBULUT Avukatlık Bürosu bünyesinde bu alanlardan sorumludur.

Uzmanı olduğu dava türleri, büro özel faaliyet ve avukatlık alanları:

Marka ve Patent Hukuku Medeni Hukuk Medeni Usul Hukuku Miras Hukuku davaları.

Akbulut Avukatlık Bürosu Hukuk bürosu
Bu sayfanın internet adresiBugün: 02-Feb-2023 13:22:55
Ulusalarası saat: 02-02-23 10:22:55
Eklenme Tarihi ve Günü : 23 Haziran 2018Cumartesi

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.